Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy Arynów – Oferty sprzedaży i najmu domów na Mazowszu

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Rynek pierwotny

Dom z garażem Sulejówek

Sulejówek(Arynów + 23 km)

1 199 000 zł155,16 m² 7 727,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:480 m²

Mam przyjemność przedstawić Państwu wybudowany w wysokim standardzie jednopiętrowy dom o powierzchni 155,16 m2 plus poddasze. Ta inwestycja składa się z 2 przestronnych, oddzielonych od.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł65 m² 11 538,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Oferujemy do sprzedania nieruchomość gruntową położoną w Mińsku Maz. o pow. 1150 m2, zabudowaną kilkoma budynkami: 1) budynek mieszkalny o pow. ok 65 m2 składający się z 3.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem, ul. Sosnowa

Kąck(Arynów + 14 km)

950 000 zł127 m² 7 480,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Szanowni Państwo, prezentujemy do sprzedaży nowe budynki dwulokalowe w gminie Wiązowna. Prezentowane zdjęcia przedstawiają aktualny stan budynku, zaś przekazanie nieruchomości odbędzie się po.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Otwock

Świder,Otwock(Arynów + 23 km)

1 990 000 zł295 m² 6 745,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 527 m²

Dom W świdrze | klasyczna forma | piękny ogród 1527m | cisza I spokój Tradycyjny dom jednorodzinny, zanurzony w zieleni, usytuowany w willowej, spokojnej części Otwocka - Świdrze.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Józefów

Jarosław Południowy,Józefów(Arynów + 24 km)

2 700 000 zł255,56 m² 10 565,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:366 m²

Dom bliźniaczy do wykończenia | Józefów | 255,56 m | Kameralne osiedle Oferuję przestronny dom w zabudowie bliźniaczej, podpiwniczony, usytuowany na kameralnym osiedlu w malowniczym.

Szczegóły ogłoszenia

Dom szeregowy Sulejówek

Sulejówek(Arynów + 23 km)

999 999 zł100 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Polecam Państwa uwadze funkcjonalny segment skrajny w Sulejówku. Przestrzeń dzienna na parterze: salon z aneksem kuchennym, doskonały do wspólnych chwil z rodziną wc dla gości hol Strefa.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Józefów

Jarosław Południowy,Józefów(Arynów + 24 km)

3 700 000 zł360 m² 10 277,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 029 m²

Wyjątkowa rezydencja klasy premium w centrum Józefowa k. Otwocka - gotowa do zamieszkania! Przedstawiamy unikalną ofertę - ekskluzywną rezydencję o powierzchni użytkowej 345 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Józefin

Józefin(Arynów + 24 km)

3 300 000 zł240 m² 13 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Na sprzedaż wyjątkowa posiadłość w Józefinie - Twoje miejsce na ziemi! Marzysz o przestrzeni, w której natura spotyka się z komfortem? O miejscu, gdzie każdy dzień zaczyna.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł220 m² 4 545,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:474 m²

Do sprzedaży klimatyczna, niepowtarzalna nieruchomość zlokalizowana na spokojnym osiedlu domów jednorodzinnych. Wrażenie: - oryginalny autorski projekt, - dużo przestrzeni i ciepła, - tarasy,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom bliźniak Stanisławów

Stanisławów(Arynów + 13 km)

1 750 000 zł168 m² 10 416,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:408 m²

Do sprzedania piękny dom bliźniak w spokojnej dzielnicy Stanisławowa. Dom z 2017 roku, o powierzchni użytkowej 168m2 położony na działce 408 m2. W jego skład wchodzi przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom Arynów

Arynów,mazowieckie

600 000 zł150 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:9 800 m²

Oferujemy do sprzedaży dom w gminie Mińsk Mazowiecki, w miejscowości Arynów o powierzchni użytkowej 150m2. Dom jest piętrowy, posadowiony na działce o powierzchni 0,98ha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Arynów

Arynów,mazowieckie

600 000 zł150 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:9 800 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Arynów

Arynów,mazowieckie

600 000 zł150 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:9 800 m²

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij